Lé charmie – український бренд одягу, який вибирають тисячі стильних дівчат по всьому світу. Наша місія – це створення стильного капсульного гардеробу, кожен із елементів якого поєднується між собою, створюючи максимально ефектний та елегантний образ. Крім функціональних базових речей, представлені і оригінальні дизайнерські моделі. Lé charmie – це монохромні кольори та шкіра у поєднанні з розслабленою класикою та м’якими жіночними силуетами.
Ми підтримуємо ідею sustainable fashion: мінімізуємо надвиробництво, використовуємо тільки натуральні якісні тканини та розробляємо колекції, які будуть актуальні багато сезонів. Багато наших виробів випускаються made-to-measure – індивідуально за параметрами клієнта, що дозволяє створити ідеальну посадку та персоналізувати деталі.
Наш колектив – справжня родина професіоналів, закоханих у свою роботу. Відділ виробництва знає, як посадити річ ідеально на будь-який тип фігури, а менеджери із задоволенням дадуть відповідь на будь-які питання і допоможуть з вибором.