1. Ви можете обміняти товар належної якості

Якщо товар не підійшов за розміром, фасоном, формою або кольором і був замовлений за нашою стандартною сіткою (крім речей, пошитих індивідуально за параметрами) ми будемо раді обміняти його на іншій розмір / модель протягом 14 календарних днів з моменту отримання замовлення.

Якщо річ була замовлена індивідуально за вашими параметрами, обміну та поверненню вона не підлягає.

Товаром належної якості є товар, що зберіг свої споживчі властивості та товарний вигляд. На ньому не повинно бути слідів експлуатації, вдягання (на одязі відсутні плями, тональний крем, річ не була використана для фото та відео, не була у пранні), при цьому збережена у непошкодженому вигляді оригінальна упаковка та ярлики.

Усі витрати, пов’язані з обміном, несе покупець. Обмін здійснюється службою доставки Нова Пошта.

Обмін діє лише на території України.

Обмін товару на інший здійснюється протягом 7 робочих днів з дати надходження поверненого товару на наш склад.

Повернення товару на період дії воєнного стану недоступне.

• Для оформлення обміну товару прохання зв’язатися з нами в instagram direct @le.charmie або за мейлом le.charmie.shop@gmail.com

2. Ви також можете обміняти товар неналежної якості

Якщо при покупці або процесі експлуатації товару до 14 календарних днів ви виявили виробничий брак або прихований дефект, таку річ ви відправляєте назад для ремонту або обміну, у такому випадку всі витрати по доставці та ремонту несе Продавець.

Звертаємо Вашу увагу, що під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який не може забезпечити своїх функціональних якостей через наявність суттєвих недоліків товару. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не свідчить про наявність у товарі недоліків і не спричиняє визнання такого товару товаром неналежної якості. Випадки неправильної експлуатації товару, його випадкове пошкодження або товар, що не підійшов за розміром, фасоном, формою або кольором, не є підставою для визнання товару товаром неналежної якості.